Школам рекомендуватимуть змістити навчання на теплий період

1601453019 profstanadart
Міністерство освіти і науки може рекомендувати закладам середньої освіти змістити розклад навчання на теплий період року через нестабільне електропостачання та необхідність економії ресурсів. Про це у коментарі сказав міністр освіти і науки Оксен Лісовий, пише "Освіта".

За його словами, МОН надішле відповідні рекомендації після завершення необхідних розрахунків.

«Швидше за все буде зміщення навчання на теплий період, адже питання забезпечення електроенергією – тільки частина проблеми, адже є ще також питання опалення. Ми повинні і цю проблему вирішувати. Тому два комплекси: генерація і зміна графіків», – сказав міністр.

Він також додав, що окрім цього, можуть бути зміни графіків навчання не лише щодо початку і завершення навчального року, а й по дням.

«Зараз приймаємо остаточне рішення, але, швидше за все будуть зміщені графіки [навчання] по дню. Тобто не тільки в контексті початку і завершення навчального року і канікулярних періодів, а й по дню. Це буде залежати чи позмінно організовано навчання в школі, але такий комплекс заходів ми розробляємо», – повідомив Лісовий.

Як відомо, заклади вищої освіти вже отримали рекомендації від МОН щодо початку нового навчального року в першій половині серпня та зменшення кількості навчальних днів взимку.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter