У Краматорську реалізується програма суспільно-корисних робіт

438172852 849001453935640 3783738572694608337 n
 
Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації провів зустріч зі старостами та керівництвом відділу з питань децентралізації КМР.
 
Про це повідомили в Краматорській міськй раді. 
 
Краматорський міський центр зайнятості реалізує програму працевлаштування безробітних на суспільно-корисних роботах.
 
Ця програма дозволяє, зокрема, суттєво посилити бригади комунальників, які обслуговують старостинські округи нашої громади.
 
Так, для роботи на території селищ набирають осіб переважно з числа жителів цих населених пунктів. Тож мешканці можуть наводити лад та підтримувати порядок у власному селищі.
 
Координацію робіт здійснюють старости у взаємодії з комунальними підприємствами міста та управлінням житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.
 
Старости, у взаємодії з Гуманітарним Штабом КМР продовжують надавати допомогу мешканцям селищ громади, завершується довидача наборів у межах 14 етапу, триває реєстрація на 15 етап видачі гумдопомоги — https://krm.gov.ua/gumanitarnyj-shtab/.
 
Також мешканці старостатів, переважно з числа вразливих категорій, отримують від благодійників допомогу у вигляді хліба та бутельованої води.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter