Більше 1300 книг поповнять фонди бібліотек Краматорська!

6196783713981062 n
Упродовж лютого – березня 2024 року Центральною міською публічною бібліотекою та її філіями проведено доброчинну акцію «Подаруй бібліотеці Книгу українською!», під час якої кожен охочий мав змогу подарувати книгу до бібліотеки.

"Бібліотекарі підбили підсумки акції, в ході якої фонди бібліотек поповнилися чудовою художньою літературою українських письменників, дуже гарними виданнями історичної та науково - популярної літератури. Більшість подарованого – це новенькі, яскраві книжечки для дітлахів.

Книжковими дарувальниками були мешканці міста – пересічні читачі, друзі бібліотек. Владні структури міста, колеги, автори, громадські організації та видавництва також долучилися до цієї важливої справи, за що ми їм з любов’ю дякуємо.

Вся подарована література є справжнім скарбом для усіх поціновувачів української книги. Щире спасибі всім-всім дарувальникам за безкорисливі дари. Дякуємо всім за тепло сердець, доброту, розуміння, любов до книги і читання. Дуже приємно, що у цей не легкий час знайшлося так багато небайдужих, які допомагають бібліотеці.

Висловлюємо щиру подяку Управлінню з гуманітарних питань Краматорської міської ради за підтримку акції!

Нагадуємо, що акція «Подаруй бібліотеці Книгу українською!» в бібліотеках триває і надалі. Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися і зробити внесок для збільшення загальнодоступних книжкових скарбниць. Чекаємо на ваші дарунки!", - написали бібліотекарі у Фейсбуці.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter