Пауерліфтери з Краматорська отримали ліцензії на участь у чемпіонатах Європи та Світу

431869379 746692074232933 4629624795848267943 n

З 24 лютого по 1 березня у місті Коломия (Івано-Франківська область) проходив чемпіонат України з пауерліфтингу з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Краматорськ представляли 8 спортсменів:

Бичков Олексій молодший серед юнаків в ваговій до 66 кг з результатом 100 кг посів 2 місце.
Завізістов Михайло серед юніорів в ваговій категорії до 59 кг з результатом 80 кг посів 2 місце.
Андреєв Єдуард серед юніорів в ваговій категорії до 74 кг з результатом 162,5 кг посів 2 місце.
Рожанський Дмитро серед юніорів в ваговій категорії до 105 кг з результатом 200 кг посів 2 місце
Вовчок Дмитро став переможцем серед юніорів в ваговій категорії +120 кг з резуль-татом 237,5 кг.
Загоруйко Валентина святкувала перемогу серед жінок в ваговій категорія +84 кг з результатом 140 кг.
Бичков Олексій серед чоловіків в ваговій категорії до 120 кг з результатом 312,5 кг посів 2 місце.
Шевченко Андрій серед чоловіків в ваговій категорії +120 кг з результатом 340 кг. посів 1 місце.
За результатами змагань наші спортсмени отримали 4 ліцензії на чемпіонат Європи з жиму лежачи та 2 ліцензії на чемпіонат світу з жиму лежачи, повідомили в Управлінні фізкультури та спорту Краматорської міської ради.

Вітаємо тренерів та спортсменів з потужним виступом! Далі буде!