Діти-Герої: Ахмеров Олександр, учень 7-А класу Опорного закладу загальної середньої освіти імені Василя Стуса

87алевсандргерой
 
Цей цикл новин від Управління освіти Краматорської міської ради розповідає про учнів, які є прикладом незламності, самовіддачі та патріотизму!
 
Олександр обдарований хлопець, який не лише добре навчається, бере активну участь в суспільному житті класу і всього закладу, а ще й допомагав дітям з Маріупольського та Краматорського дитячих будинків.
 
Олександр разом з мамою долучився до термінової евакуації дітей з фронтової зони у складі команди волонтерів. 2 квітня 2022 року сів з матір’ю і кількома членами евакуаційної команди у потяг на Краматорському вокзалі, куди через кілька днів прилетіла ракета ворога, що забрала життя 61 людини, та від якої 121 людина отримала поранення.
 
Він від початку евакуаційних заходів допомагав доглядати за дітьми, адже їх було багато і частина їх – це діти з особливими освітніми потребами, за якими треба було ретельно слідкувати й багато у чому допомагати. Було складно під час пересадок, коли доводилося утримувати однією рукою багато маленьких дитячих долоньок, особливо не легко було з дітьми, яким важко пересуватися і у яких було психічні розлади.
 
Команда дітей і дорослих відправилася на територію Італійської Республіки. На жаль, умови перебування були не найкращими для цих дітей, бо всі були вимушені перебувати в одній спільній кімнаті. Варто було захворіти одній дитині, коли вже за добу - хворіли всі.
 
Найважчим періодом став спалах вітряної віспи, коли висока температура не збивалася тривалий час і діти не могли їсти й спати через рясні висипання. Олександр допомагав у лікуванні дітей. Хлопець пильнував, грав з ними на прогулянці, малював та створював поробки з природних матеріалів. Допомагав він також дітям складати пазли, читав або розповідав казки. Вихованці із задоволенням відгадували загадки та грали у рухливі та мовленнєві ігри з юним помічником.
Ось так пліч-о-пліч з командою дорослих, Олександр долучається до волонтерської допомоги.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter