Е-лікарняні: у яких випадках електронну заяву-розрахунок може бути відхилено?

6326262368 4b9ba5b8 820x360
Для отримання від Пенсійного фонду України фінансування для оплати лікарняних роботодавцю необхідно подати заяву-розрахунок, що містить інформацію про суми коштів, нараховані застрахованим особам.

У яких випадках електронну заяву-розрахунок може бути відхилено? По суті, причина одна — це помилки.

Найпоширеніші помилки в електронних заявах-розрахунках за паперовими лікарняними стосуються даних, що вводяться відповідальними особами вручну: це стосується як реквізитів самого листка непрацездатності, так й інформації про застраховану особу. При цьому, для документального підтвердження, скановані копії паперових листків непрацездатності прикріплюються до електронної заяви-розрахунку.

Увага!

В заявах-розрахунках зі статусом «не прийнято» причина відхилення відображається у вигляді коментаря (в особистому кабінеті страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua).

Тож для своєчасного отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності потрібно уважно перевіряти всі реквізити та реєстраційні дані.

Отримуйте інформацію про е-лікарняний — реєструйтесь на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України та авторизуйтесь в зручний для себе спосіб ➡️ http://tinyurl.com/29z84cdv

Стежте за актуальною інформацією з питань державного соціального страхування на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:

сайті — https://www.pfu.gov.ua/dn,

фейсбук-сторінці — https://www.facebook.com/dn.pfy,

телеграм-каналі — https://t.me/PensFond_dn,

ютуб-каналі — //www.youtube.com/@gu_pfu_dn">https://www.youtube.com/@gu_pfu_dn>,

інстаграм — https://www.instagram.com/gu.pfu.dn,

TikTok — //www.tiktok.com/@gu_pfu_dn">https://www.tiktok.com/@gu_pfu_dn>.

За матеріалами Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter