Шахраї намагаються ошукати пенсіонерів у процесі «ідентифікації»

FB post Tema Pensiyi 1 1Пенсійний фонд України попереджає про випадки шахрайства у процесі «ідентифікації» пенсіонерів. Про факти шайрайства радять сповіщати поліцію.

"Увага! Невідомі особи, представляючись працівниками Пенсійного фонду України, просять у пенсіонерів – внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які мають пройти фізичну ідентифікацію, реквізити банківських карток. 

Офіційно заявляємо, що ані для подання заяви на проведення фізичної ідентифікації за допомогою відеоконференцзв’язку, ані для процедури ідентифікації, продовження чи поновлення виплат, уповноважені працівники Фонду не використовують для підтвердження особи пенсіонера інформацію про реквізити банківських карток. Це не передбачено жодним нормативним документом.

У разі якщо вам телефонують з такою пропозицією, радимо повідомляти про факт шахрайства органи Національної поліції України.

Про порядок подання заяви на проведення фізичної ідентифікації за допомогою відеоконференцзв’язку та з алгоритмом її проведення ознайомлюйтесь тут ".

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter