Спортсменка з Краматорська виборола «золото» на всеукраїнських всеукраїнських змаганнях з карате

426613219 727656509469823 1369848011263093455 n

«Malanka cup» у Чернівцях.

Всеукраїнські змагання з карате з такою колоритною назвою пройшли минулими вихідними на Буковині. Понад 800 спортсменів із різних куточків країни змагались за чемпіонство.

Спортсменка з Краматорська Гонтаренко Вікторія виборола «золото» в розділі «куміте», здобувши в фіналі впевнену перемогу над чинною чемпіонкою України, повідомили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.

Ця перемога дозволила Вікторії очолити рейтинг (1 місце) Української федерації карате в категорії кадетки (14-15років) в ваговій категорії +61кг.

Вікторія є вихованкою СК «BLACK BELT», тренер – Коваленко Сергій. Вітаємо Вікто-рію та її тренера з перемогою! Далі буде!