Чи планують в Краматорську ставити ялинку на Новий рік

kramatorsk nokolay1912 12

Начальник Краматорської МВА Олександр Гончаренко провів нараду з керівництвом Управління з гуманітарних питань міської ради та мистецьких і художніх шкіл, музеїв, будинків культури і бібліотек. 

Про це повідомили в міській раді. 

"Пам'ятаємо, що раніше у Краматорську відкривали головну новорічну ялинку до Дня Святого Миколая. Уперше цього року ми відзначатимемо це свято 6 грудня, що пов'язано зі зміною церковного календаря, проте жодних масових заходів, святкувань та встановлення ялинок ми не плануємо", - домовився з представниками культмасового сектору начальник міської військової адміністрації.
 
"Безперечно, головним подарунком "під подушку" для кожного з нас буде ще один день без надзвичайних ситуацій у Краматорську, - наголошує секретар міської ради Ігор Сташкевич, - тож поки триває війна, масові святкування відкладемо. Ні міська влада, ні благодійники не залишать малечу без подарунків. Працюємо над цим, аби до нового року найменші мешканці нашого міста отримали солодкий сюрприз. Як це реалізувати, знаємо, бо ж уже зустріли один "воєнний" новий рік".
 
Заклади культури Краматорська працюють — творчу освіту діти здобувають дистанційно, святкові заходи теж відбуваються в онлайні, музеї систематично проводять онлайн виставки, а бібліотеки продовжують знайомити прихильників літератури з останніми новинками в світі друкованих видань. Також бібліотекарі у Краматорську працюють над списанням старого книжкового фонду та допомагають мешканцям нашого міста заповнювати заявки на отримання гумдопомоги.
 
На базі деяких закладів позашкільної освіти в Краматорську відбуваються видачі гуманітарної допомоги, тож їх керівникам нагадали про необхідність належного утримання прилеглої території — під'їзні шляхи та пішохідні доріжки треба вчасно розчищати від снігу та бути готовими боротися з ожеледицею.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter