МОН планує реорганізувати регіональні підрозділи вишів

890 450 5ea42939679acСтруктурні підрозділи та філії закладів вищої освіти, що розташовані в інших регіонах, планується реорганізувати шляхом приєднання їх до закладів освіти на місцях або створення з них  незалежних закладів вищої освіти.

Про це в ефірі програми «Модуль знань» сказав заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький, коментуючи одну з норм законопроєкту про передумови модернізації мережі закладів вищої освіти, що планується винести на розгляд Кабінету Міністрів найближчим часом.

Він повідомив, що реорганізація цієї частини мережі закладів вищої освіти матиме два способи.

«Територіально відокремлені структурні підрозділи мають бути або приєднані до тих закладів вищої освіти, які є в тому місті, або стати незалежними закладами вищої освіти», – зазначив заступник міністра.

Окрім того, за словами чиновника, практика існування власних підпорядкованих коледжів також відсутня в європейській системі освіти.

«Немає в Європі такої концепції, як територіально відокремлений структурний підрозділ чи філія. Є філії вишів за кордоном, в інших країнах, це буває часто. Але щоб ми говорили про філії всередині країни, такого не буває. Відповідно, нам треба ці речі розділити», – наголосив Винницький.

Раніше у МОН зазначали, що законопроєкт про передумови модернізації мережі закладів вищої освіти є однією з вимог інтеграції України до ЄС. 

Джерело: osvita.ua

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter