Комунальники розповіли, як зустріли перший сніг у Краматорську

402060592 735804628588657 2695320437305825008 n
 
Комунальники розповіли, як зустріли перший сніг у Краматорську в сезоні 2023-2024.
 
Обговорення наслідків першого снігопаду стало головною темою наради в УЖКГ, повідомили в Краматорській міській раді. 
 
Для зимового утримання доріг КП ДРУАС підготувало три десятки одиниць техніки: снігоприбиральні дорожні комбіновані машини, техніка для проливання доріг рідкими реагентами, трактори та інше механізоване обладнання. З вечора 19 листопада "друасівці" як за допомогою машин, так і вручну прибирають місто — розпочали, традиційно, з підготовки маршрутів громадського транспорту, пізніше — проїхалися усіма іншими шляхами міста. Вулиці Краматорська засипають піском, піскосольовою сумішшю, поливають спеціальними реагентами, лопатами розчищали приймачі колодязів зливових вод, підходи до пішохідних переходів, зупинки громадського транспорту. Дорожники зробили усе, аби всі справи, які заздалегідь спланували краматорці, в жодному разі не зірвались через погодні умови.
 
До прибирання міста долучилися колеги з усіх інших служб — кожен прибирав території закріплену за конкретним підприємством. Виконувалось аварійне прибирання повалених мокрим липким снігом дерев.
 
Управителі будинків зранку взялися до прибирання від снігу прилеглих територій.
 
Теплопостачальні організації міста повідомили, що у зв'язку зі зниженням температури змінюють температуру теплоносія відповідно до температурних графіків. Разом з тим нагадують, що у випадку, якщо одна з батарей у квартирі все ще холодна — мешканцям необхідно звернутись до керуючої компанії та провести спуск повітря у системі теплопостачання.
 
КП Міськсвітло продовжує поступовий запуск зовнішнього освітлення. З понад 200 точок підключення 75% — вже працюють. Разом з тим плановому запуску заважає негода — сьогодні зранку фахівці підприємства долучаються до аварійних робіт: ліквідовують обриви мереж зовнішнього освітлення, ремонтують світлофори, що вийшли з ладу через надмірну вологість тощо.
 
Також в УЖКГ повідомили, що після відновлення роботи ліфтового господарства були виявлені випадки розкрадання частини ліфтів. Аби вирішити цю ситуацію на 17 об'єктах виконано ремонтні роботи.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter