Донецька ОДА підписала тристоронній меморандум про співпрацю з Львівською та Хмельницькою областями

401808856 745590874276208 3963937163121305872 n
 
15 листопада в межах Днів освіти Донеччини «Єднаймося для перемоги!», що проходять у м. Києві на базі Національної академії педагогічних наук України, під час діалогової панелі «Міжрегіональний досвід підвищення якості освіти: управлінський аспект» відбулося підписання тристороннього меморандуму про співпрацю між регіонами-партнерами – Донецькою, Львівською та Хмельницькою областями.
 
Меморандум підписано директором департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Тетяною Сідашевою, директором департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олегом Паскою та директором департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Дарією Басюк.
 
Меморандум передбачає співпрацю сторін у контексті активізації та вдосконалення навчальної діяльності й поліпшення умов надання освітніх послуг, ефективного професійного розвитку педагогів, розподіл та ефективне використання освітніх ресурсів, організацію і проведення спільних навчальних, навчально-методичних та наукових заходів.
 
За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter