Максим Єфімов: "Для багатодітних сімей - пільговий державний кредит на придбання житла з базовою відсотковою ставкою 3%"

401471309 327433746676866 620837408667833462 nМаксим Єфімов, народний депутат України, співголова депутатської групи "Відновлення України" проінформував, що прем'єр-міністру України Денису Шмигалю направлено депутатський запит, у якому депутати просять розглянути можливість передбачити можливість для багатодітних сімей отримати пільговий державний кредит на придбання житла з базовою відсотковою ставкою 3%.
 
"Понад рік в Україні реалізується програма «єОселя», що дозволяє отримати пільгове іпотечне кредитування від держави. Так, під 3% придбати омріяне житло можуть військовослужбовці та правоохоронці, медики та педагоги, а також наукові працівники. Натомість ставка 7% передбачається для ветеранів та членів їхніх сімей, особам з інвалідністю внаслідок війни, родинам загиблих захисників, внутрішнім переселенцям та іншим громадянам України без житла.

Разом з тим, велику зацікавленість у програмі «єОселя» висловлюють громадяни з інших категорій. Зокрема, велику надію на вирішення житлового питання і державну підтримку висловлюють багатодітні родини. Відповідні звернення надійшли до нашої депутатської групи "Відновлення України".

Спільно з колегами ми підготували та направили депутатський запит прем'єр-міністру України Денису Шмигалю. У ньому ми просимо розглянути можливість передбачити можливість для багатодітних сімей отримати пільговий державний кредит на придбання житла з базовою відсотковою ставкою 3%.

Держава має робити все можливе, аби поліпшувати демографічну ситуацію в Україні. Нині це набуває особливого значення, виходячи з наявних міграційних процесів, викликаних війною. Підтримка багатодітних родин і охорона дитинства - це стратегічний загальнонаціональний пріоритет. Відбудова України необхідна передусім для нинішнього та майбутнього поколінь".
 
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter