4 випадки ГКІ та 3 випадки сальмонельозу зареєстровано за тиждень у Краматорську

cvctwfb7fvuee5g4srd3
КРАМАТОРСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» опублікувала інформацію щодо захворюваності кишковими інфекціями населення міста Краматорськ.

"За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції в місті Краматорську з 27.10.2023 по 02.11.2023 (44-й тиждень року) зареєстровано 4 випадки гострої кишкової інфекції, інтенсивний показник 2,18 на 100 тис. населення, що нижче показника минулого тижня на 20% та 3 випадки сальмонельозу (у дитини 15 років та у 2-х дорослих) показник захворюваності становить 1,64 на 100 тисяч населення.

Аналіз захворюваності сальмонельозом та його етіологічної структури показує, що збудником на звітному тижні виступала S. enteritidis (75%) та S.typhimurium (25%).

Лабораторному обстеженню з метою виявлення збудника Salmonella підлягало 5 контактних осіб із родинних осередків та 7 осіб за містом праці. Збудник сальмонельозу у контактних не виявлено.
Факторний аналіз ГEK показав дію харчового шляху передачі збудників кишкових інфекцій, який реалізувався через неправильне приготування, зберігання продуктів харчування в домашніх умовах та недотримання правил особистої гігієни. ипадків дизентерії на цьому тижні не виявлено.

В 57 % випадків захворюваність реєструвалася серед дорослого населення.
Фахівцями Краматорської районної філії у вогнищах інфекції проведено 7 епідеміологічних обстежень. За їх результатами здійснені відповідні санітарно-протиепідемічні та дезінфекційні заходи".
 
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter