Музей історії Краматорська продовжує радувати новими цікавими проєктами

380275898 811354704242467 2458860270845583625 n
До 155-річчя Краматорська Музей історії міста Краматорської міської ради презентував низку нових заходів та проєктів. Перший серед них це oнлайн-проєкт "Краматорськ. Події. Люди". (За матеріалами періодичних видань другої пол. ХІХ – початку ХХ ст.).
 
"Сьогодні для нас стало звичкою поспіхом гортати стрічку телеграм каналів, спрагло читаючи новини. А більше століття тому мешканці земель які сьогодні входять до складу сучасного Краматорська поспішали відкрити щоденні газети.
Новини, об’яви, судові справи, надзвичайні ситуації – доволі часто події, описані в газетах, безпосередньо стосувались земель, які ми сьогодні з гордістю називаєм місто Краматорськ, та їх мешканців.
Ті новини втратили свою свіжість, та досі залишаються актуальними для нас як джерело історичних фактів, бо тепер, вони перетворились на машину часу, дозволяючи зазирнути у загадкове минуле не тільки з боку офіційних даних та цифр.
Сьогодні, в свій ювілейний рік, наше місто продовжує жити в умовах жорстокої війни, і попри все, працює заради майбутнього, а ми завжди з вдячністю та цікавістю пам’ятаємо та досліджуємо досвід минулих поколінь.
Музей історії міста Краматорської міської ради Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради до Дня Міста пропонує Вашій увазі виставку-подорож до витоків минулого Краматорська.
Цю подорож однаково легко здійснити і якщо ви щодня ходите вулицями улюбленого міста, і навіть, якщо зараз ви знаходитесь далеко від рідного дому.
Це подорож у минуле, куди нас перенесуть новини про Краматорськ та його мешканців з витримкою більше ста років.
З любов’ю та повагою до нашого міста і його мешканців ми розпочинаємо виставку-подорож в минуле – «Краматорськ. Події. Люди.»
З Днем Народження, найкраще місто в світі! Плекаємо сьогодення, віримо в майбутнє, досліджуємо минуле. Оновлення щодня на сторінці Музею історії у Фейсбуці.
380258456 812605457450725 5283164776244656904 n
Також Музей історії міста презентував нову постійну рубрику про рукоділля з історією - "Рукодільний кошик". Рубрика підготовлена за матеріалами давніх європейських та американських видань другої половини 19 - початку 20 ст.
 
"Ми не просто будемо вас знайомити з матеріалами цих старовинних книг, а і створювати майстер-класи за їх мотивами, щоб ви могли відтворити ці предмети для свого інтер'єру та побуту.
Оновлення рубрики щомісяця.
Розпочала цю рубрику надзвичайно цікава книга, видана в Чикаго в 1891 році. під назвою "Витончена робота для задоволення та прибутку" Адді Е. Херон ("Dainty Work for Pleasure and Profit" Addie E. Heron, 1891). На цей раз будемо створювати текстильний гарбузик, вже традиційну осінню прикрасу інтер'єру з давньою історією".
 
Продовжується проєкт "Об'єднані спортом" та "Рушникова скарбниця". Більш детальнціше про проєкти можна дізнатися на сторінці Музею історії у Фейсбуці та у Телеграм.
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter