Працівників освіти Краматорська привітали з професійним святом!

442530 n1
У переддень Дня працівників освіти начальник Краматорської міської військової адміністрації привітав з професійним святом працівників закладів дошкільної та середньої освіти нашого міста!

"Дякую вам за те, що всі ці надскладні роки, роки викликів ви робите так, щоб освітні заклади міста працювали та, що важливіше, розвивалися й ставали кращими. Надзвичайно приємно бачити, як плідно з колективами працює наше Управління освіти", - наголосив Олександр Гончаренко.

До освітян також звернувся секретар міської ради Ігор Сташкевич: "Надзвичайно приємно бачити, що серед усіх освітніх закладів Донеччини, краматорські — займають провідні позиції. Наші викладачі "тримають марку" з надання якості освіти і все це підтверджено численними нагородами та відзнаками, а найголовніше — досягненнями учнів освітніх закладів Краматорська".

Олександр Гончаренко відзначив почесними грамотами та подяками начальника міської військової адміністрації освітян — представників дошкілля, середньої ланки та технічних працівників господарчої групи Управління освіти Краматорської міської ради.
 
Джерело: Краматорська міська рада.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter