В Краматорську відбувся «Всеукраїнський олімпійський урок»

378719649 647726717462803 5673813377057792010 n
 
Традиційно до Дня фізичної культури і спорту України, в Краматорську відбулося свято в рамках традиційного спортивно заходу «Всеукраїнський олімпійський урок», що проходить з 2005 року за ініціативи Національного олімпійського комітету України і за підтримки Міністерства молоді та спорту й Міністерства освіти і науки України.
 
Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту Краматорської міської ради. 
 
До «Олімпійського уроку» #BeActive долучились 30 вихованців з різних спортивних секцій. Учасників Олімпійського уроку привітала заступник начальника управління фізичної культури та спорту Дудіна Ольга. Традиційно захід розпочався з виконання гімну. У вітальних словах було наголошено на цінностях сучасного спорту й на тому, що проведення Олімпійського уроку та спортивних змагань є можливим сьогодні тільки завдяки героїчним зусиллям Збройних сил України.
 
Разом з учасниками було проведено естафети, де вони мали можливість пізнати Олімпійські та людські цінності у командній боротьбі, діти були ознайомлені з історією та традиціями Олімпійських ігор. Після урочистої частини відкриття була традиційна динамічна руханка та різноманітні естафети.
Спортивне свято пройшло під егідою відділення Національного олімпійського комітету України у Донецькій області. Всі учасники були нагородженні подарунками на згоду про свято з від відділення Національного олімпійського комітету України.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter