Попри війну ТОВ «КРАМАГРОСВІТ» залишається та продовжує роботу в галузі тваринництва

376272852 620029940308209 8597139858500798121 n
Директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган відвідав з робочим візитом ТОВ «КРАМАГРОСВІТ» Краматорської територіальної громади Краматорського району.
ТОВ «КРАМАГРОСВІТ» - це сучасне спеціалізоване підприємство галузі молочного скотарства, яке було засноване у 2013 році. Підприємство здійснює свою діяльність із замкнутим циклом виробництва від вирощування кормових культур, розведення великої рогатої худоби молочного напряму продуктивності, виробництва молока, переробки власної молочної сировини у переробному цеху господарства та постачання молочних продуктів мешканцям нашої області.
У зв’язку з проведенням активних бойових дій на території області, підприємство постраждало від обстрілів, внаслідок чого загинуло біля 40 голів молодняку великої рогатої худоби та пошкоджені тваринницькі приміщення.
Але ТОВ «КРАМАГРОСВІТ» в надзвичайно складних умовах воєнного часу не припинив свою виробничу діяльність.
Виробництво молока за 8 місяців цього року складає 411,4 тонн, надій молока на корову дорівнює 4242 кг, на підприємстві утримується 243 голови великої рогатої худоби, в тому числі 94 корів.
Виробництво молока ведеться за сучасними технологіями, що надає можливості отримувати молоко з високими якісними показниками. Також, слід зазначити, що на підприємстві велику увагу приділяють роботі щодо створення міцної кормової бази для годівлі великої рогатої худоби у зимовий період. Забезпеченість кормами для годівлі тварин у зимовий період складає 140% до потреби. Заготівля якісних кормів дає можливості отримувати молоко з високим вмістом білку та жиру.
В господарстві утримується поголів’я з високим генетичним потенціалом, підприємству надано статус племінного репродуктора з розведення великої рогатої худоби симентальської породи.
ТОВ «КРАМАГРОСВІТ» - це одне із перших підприємств області, яке почало застосовувати «холодний метод» при вирощуванні молодняку великої рогатої худоби - цілорічне утримання телят молочного періоду в індивідуальних пластикових будиночках, що в подальшому надає можливості виростити тварин, які будуть здатні адаптуватися до різних умов утримання та будуть мати більш високу продуктивність.
Незважаючи, на всі труднощі воєнного часу працівники ТОВ «КРАМАГРОСВІТ» та його керівник Курінний Сергій Іванович продовжують свою нелегку роботу в галузі тваринництва та постачають якісну продукцію ТМ «КрамНям» мешканцям Донеччини.
 
Джерело: департамент агропромислового розвитку ДонОДА.
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter