Максим Єфімов: "Крок за кроком ми впроваджуємо дієву боротьбу з корупцією"

371849465 285051924248382 5478489239982759028 n
Максим Єфімов, народний депутат України, співголова депутатської групи "Відновлення України" вважає, що парламентський вимір антикорупційної боротьби надзвичайно важливий.
 
"У час, коли Україна перетнула 18-місячну межу з початку опору широкомасштабній агресії, у публічному просторі все більше обговорюються непоодинокі скандали із фактами корупції в різних сферах. Більше того, президент публічно закликав прирівняти корупцію під час воєнного стану до державної зради. Це свідчить, що замовчувати подібні ганебні випадки ніхто не збирається. Навпаки є політична воля для відкриття нового антикорупційного фронту всередині самої держави.
За останні дев'ять років у державі були створені численні антикорупційні органи, які щорічно витрачають на свою діяльність мільярди гривень коштів українських платників податків. Натомість ефективність заслужено ставиться суспільством під сумнів. Існуюча антикорупційна вертикаль має нарешті дорости до звітування про якісно проведену роботу.
Сьогодні є очевидним, що потрібно викликати не лише учасників корупційних схем, а ламати самі схеми. Це вимагає приведення у тонус й спільної роботи уряду та парламенту з оновлення законодавчої бази для прибирання прогалин у вітчизняному законодавстві, що стають відкритим вікном для злочинців. Також суспільство має взяти свою участь у цьому процесі. Для прикладу, вже у вересні запрацює сайт, що дозволить анонімно надсилати повідомлення про корупцію. Підкреслюю, що анонімні викривачі після вироку суду можуть отримати 10% від предмету корупційного правопорушення.
У депутатській групі "Відновлення України" ми переконані, що парламентський вимір антикорупційної боротьби надзвичайно важливий. Вже у вересні Верховна Рада має вирішити питання щодо відновлення е-декларування. Також нещодавно було повернуто звітування політичних партій. Крок за кроком ми впроваджуємо дієву боротьбу з корупцією".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter