Володимир Коцаренко: "У вересні виповниться 5 років, як на світ народилася моя книга "Краматорськ: Витоки"

050999.jpg2
У вересні 2018 року в «Авангард-Холі» Саду Бернацького відбулася презентація книги  "Краматорськ: Вітоки", автором якої є відомий дослідник історичного минулого міста, керівник Клубу "Краєзнавець" Володимир Коцаренко. 
 
У день свята Українського краєзнавства, 28 травня,  Володимир Коцаренко нагадав про цю подію. 
 
"У день свята Українського краєзнавства, хочу згадати важливу подію на моєму краєзнавчому шляху: у вересні виповниться 5 років як на світ народилася моя книга «Краматорськ: Витоки», видана за ініціативи і сприяння БФ «Наш Краматорськ» народного депутата України Максим Ефимов.
050999.jpg1
Презентацію книги було проведено у Авангард-Холлі - в Саду Бернацького. А напередодні відбулась зʼйомка відеоролика, покликаного, на думку організаторів важливого в нашому краєзнавчому русі заході, гідно представити нове видання державною мовою.
349603202 636165685197054 2441016304918602999 n
Того дня відбулося моє знайомство з магом кінокамери Виталий Пузира. Незабутній день взаємодії з цікавою, творчою і самобутньою Людиною… (див. на фото)
Дякую Вам, пане Віталію! Краєзнавство - це не лише Минуле, це свято й усіх талановитих людей - наших сучасників. Безумовно, саме до таких прикрас сучасного життя Краматорська належить і пані Оксана Черникова - натхненниця появи на світ книги «Краматорськ: Витоки». Дякую Вам, пані Оксано!".

Пост краєзнавця викликав приємні спогади у причесних до видання книги.

Виталий Пузира: "Завдяки Вам Володимир і Клубу "Краєзнавець", наше улюбленне місто Краматорськ має те що в майбутньому буде передаватися від поколінь до поколінь. Бо зануритися у глибини архівів і пережити там знов і знов сотні тисяч (може й більше) людських життів повьязаних з Краматорськом - це я, вам скажу, треба мати велику силу і любов .. а ще й скласти цей "ребус" у книгу... То ж Вам велике дякуємо за можливість бачити яким воно було життя нашого міста...".
 
Оксана Черникова: "Я дуже Вам вдячна, що зберігаєте та примножуєте. Що зацікавлюєте та спонукаєте замислюватися над витоками. Виховувати поважне відношення до свого коріння - це складна місія. Нехай вистачає сил та натхнення!  Дуже сподіваюся, що попереду ще спільні творчі проекти. Бо задумів було багато".
Нагадаємо, що книга про історію міста "Краматорськ: Вітоки",– це, по суті, довідкове видання, яке більше схоже на захоплюючу подорож. Її глави повідомлятимуть різні факти з історії міста, починаючи з XVIII століття і по сьогоднішній день. Вперше відроджена історія нашого міста викладена українською мовою. Книга видана тиражем 3000 екземплярів. Фотохудожниками, чиї роботи використані для ілюстрацій – це Дмитро Алімкін, Артем Гетьман та Марина Чернишова. Справжньою родзинкою стали дитячі малюнки. Юне покоління на сторінках книги розповідає про те, яким вони хочуть бачити місто у майбутньому. Автори дитячих малюнків — учасники конкурсу «Краматорськ ще через 150 років», який провела Громадська організація «Наш Краматорськ».

 

 

 
1 1 1 1 1 Рейтинг 2.67 3 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter