Краматорські спортсмени продовжують здобувати перемоги

234567пауєрє

В Луцьку завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років, який присвячений Збройним силам України:

Представник Краматорська — Святослав Ангелов піднявся на першу сходинку п'єдесталу та став чемпіоном України в ваговій категорії +96 кг (тренер — Олег Санніков).
На цьому чемпіонаті своїми потужними виступами представники Краматорська допомогли збірній Донецької області виграти командний залік серед усіх команд.

Упродовж 1-7 травня 2023 року в місті Тістед (Данія) проходив Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед усіх вікових категорій — European Open, Junior and Sub-junior Equipped Powerlifting Championships 2023.

Валентина Загоруйко виступала в віковій категорії понад 84 кг. Результати спортсменки: жим лежачи 150 кг - 2 місце, станова тяга 207,5 кг - 1 місце, присід 265 кг - 2 місце. Загальна сума триборства 622,5 кг дозволила Валентині піднятися на 2 сходинку п’єдесталу. (Тренер — Мельник Тетяна)

Рожанський Дмитро виступав у ваговій категорії 105 кг серед юніорів та посів 4 загальне місце. Результати Дмитра: присідання 315 кг - 4 місце, станова тяга 305 кг - 2 місце, жим лежачи 190 кг - 6 місце. (Тренери — Бичкови Олексія таї Альона).

Ковальов Данило, заслужений майстер спорту України, став змагань срібним призером змагань став. Представник Краматорська набрав сумму в триборстві 1045 кг, покращивши свій особистий рекорд у жимі лежачи. Спортсмен тренується під керівництвом заслужених тренерів України — подружжя Олексія та Альони Бичкових.

Пишаємось нашими спортсменами, які попри війну та порушення тренувальних процесів гідно представляють наше місто та область як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях!

За матеріалами Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради