Краматорськ відвідала Координаторка гуманітарної допомоги ООН в Україні

Blurred RC Brown 28 July

Денис Браун, Координаторка гуманітарної допомоги ООН в Україні, відвідала Краматорськ. Про це на брифінгу у Нью-Йорку повідомила прес-служба ООН.

У Краматорську Браун зустрілася з місцевими мешканками, які постраждали внаслідок воєнних дій, а також із представниками жіночих організацій та волонтерами, які надають їм підтримку.

Люди, з якими поспілкувалась Координаторка ООН, розповіли про труднощі, з якими їм доводиться стикатися. Вони не можуть купити продовольство та предмети гігієни, немає доступу до чистої питної води. Деяким, наприклад, ромам чи людям з інвалідністю, доводиться особливо важко – на тлі загального тяжкого становища вони зазнають дискримінації та змушені долати додаткові складнощі при спробі сховатися від обстрілів або отримати якісь інші послуги.

Денис Браун налагодила співпрацю з місцевими партнерами, щоб забезпечити всіх жителів Краматорська, зокрема найуразливіші верстви населення, найнеобхіднішим. Вона планує організацію додаткових зустрічей та діалогів, щоб переконатися, що ніхто не обділений і може отримати необхідну допомогу.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter