IT-компанія QuartSoft допомагає воїнам ЗСУ

 335297065 892701408477389 8154581838810271387 n

IT-компанія QuartSoft допомагає воїнам ЗСУ.

Як повідомили в компанії, реалізацію проєкту зі створення мобільної бані для воїнів ЗСУ успішно завершено повідомляє pro100media.com.ua

"Військові вже провели тестувальні випробовування, після яких баню було передано в експлуатацію. Отже, відтепер новий автономний комплекс буде дарувати нашим бійцям на Донеччині бодай трохи комфорту у польових умовах", - зауважили в QuartSoft.

Восени компанія звернулася із закликом підтримати ініціативу, метою якої було трансформування морського контейнера у сучасний модуль із санітарно-технічним блоком. Сума збору була доволі вагомою, проте українська єдність вкотре дозволила перетворити задум на дійсність.

"Завдяки активній взаємодії одне з одним, великим і маленьким донатам, репостам у соцмережах, нам вдалося зібрати 679 010 гривень. І ми вкотре висловлюємо щиру вдячність кожному, хто не пройшов повз нашої банки Mono та гривнею підтримав цей задум.

Наші захисники та захисниці заслуговують на можливість прийняти душ та попрати речі у теплі, а не просто неба. І наше піклування про них у вигляді мобільної бані — те, що ми могли зробити, та, на щастя, зробили разом із вами. Любі колеги та представники IT-спільноти, шановні підписники та просто небайдужі люди, ви, дійсно, неймовірні!", - додали в QuartSoft.

 

 

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter