Про безоплатну діагностику за Програмою медичних гарантій інформуватиме чат-бот «Календар здорових українців»

327271288 715924910133714 183251907998214882 n
Про безоплатну діагностику за Програмою медичних гарантій інформуватиме чат-бот «Календар здорових українців», повідомляє НСЗУ.
 
Сервіс розповість, які дослідження і в якому віці варто зробити, які з них - безоплатні та як їх отримати. Чат-бот використовує актуальні дані НСЗУ щодо місць надання медичних послуг.
 
Завдання чат-бота - підвищити обізнаність про можливості безоплатної діагностики та лікування, про перелік медичних послуг, які оплачуються з державного бюджету, та права пацієнтів загалом. Показати, що профілактика - це не лише важливо, а просто та доступно.
 
Сервіс побудований на основі рекомендацій ВООЗ, Центру громадського здоров’я МОЗ України та сімейних лікарів. Проєкт реалізувала ГО «Ліки Контроль».
 
Чат-бот доступний у популярних месенджерах - Telegram та Viber. Він складається з розділів: знайомство, системи на контролі, щеплення за календарем і без, де пройти обстеження, персональні рекомендації.
 
Робота з ботом розпочинається з короткого опитування. На основі відповідей надаються індивідуальні поради, як покращити стан здоров’я, на що звернути увагу. І одразу користувачі можуть знайти найближчий до них медзаклад, у якому надаються необхідні послуги, проводиться діагностика та лабораторні дослідження.
 
Посилання на чат-бот «Календар здорових українців»:
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter