Студенти Краматорська можуть написати статтю та отримати стипендію

0x0
Команда veliki.com.ua проводить конкурс SCHOLARSHIP для студентів українських вузів. Мета конкурсу – підтримати студентів у цей непростий час. Переможець цього конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 грн.
 


Усі роботи оцінюватиме суддівська колегія зі складу співробітників та партнерів компанії.

Терміни та порядок проведення конкурсу

Прийом конкурсних робіт триває до 20.03.2023.

Оцінка робіт та визначення переможця - до 31.03.2023.

Оголошення про результати конкурсу на сторінці організатора - 03.04.2023. Організатор залишає за собою право змінювати строки проведення конкурсу

Хто може брати участь

  1. Студенти українських навчальних закладів.
  2. Студенти денної та заочної форми навчання.
  3. Громадяни України.

Як узяти участь

  1. Написати статтю на одну з запропонованих тем (теми викладені нижче).
  2. Стаття повинна відповідати параметрам:

Стаття повинна бути унікальна, буде перевірка через спеціальні сервіси;

Стаття повинна мати чітку і зрозумілу структуру;

Кількість символів не менше 5000.

  1. Готову статтю надіслати на пошту: scholarship@veliki.com.ua. Обов'язково вказати тему листа: «Конкурсна робота». У листі вкажіть своє повне ім'я, навчальний заклад, напрям навчання; Документ з конкурсною роботою, в форматі Microsoft Word, прикріпити до листа.
  2. Лист надіслати не пізніше 20.03.2023.

Теми для написання статей

Ви можете поєднати свій напрям навчання з напрямом фізичної активності, спорту, рухливого способу життя, туризму, персонального транспорту, або обрати будь-яку з цих тем: Здоровий спосіб життя – запорука успішного розвитку країни. Роль фізичної культури та спорту в становленні та розвитку країни. Чому успішні люди займаються спортом? Небезпека сидячого способу життя. Фізична активність = емоційна стійкість. Медичні аспекти використання велосипеда. Вплив домашніх тренажерів для здоров'я. Як впливає велотранспорт на здоров'я. Медичні аспекти використання туристичних рюкзаків. Схуднення із використанням домашніх тренажерів. Тренди персонального електротранспорту. Роль персонального електротранспорту у сучасному світі. Види та особливості сучасних велокомп'ютерів. Історія використання санчат в Україні. Юридичні аспекти використання мисливських та туристичних ножів у побуті. Як правильно вибрати сучасний велосипед? Як правильно вибрати сучасний велотренажер? Як правильно вибрати сучасну бігову доріжку. Як правильно вибрати орбітрек. Як правильно вибрати спінінгову котушку для риболовлі. Як правильно вибрати сучасний рюкзак. Як правильно вибрати сучасний термос? Матеріали для створення велосипедних компонентів. Матеріали, що використовуються для створення велосипедних рам. Матеріали, які використовуються для створення спальних мішків. Матеріали, що використовуються для створення наметів. Марки сталі, що використовуються для виробництва сучасних ножів. Матеріали, що використовуються для створення сучасних спінінгів. Матеріали, що використовуються для створення термобілизни. Матеріали та класифікація рибальських шнурів. Матеріали та особливості компаунду велосипедних покришок.

Відповіді на можливі питання

  1. Хочу взяти участь, але немає теми яка мені сподобалась?

Відповідь

Ви можете використати будь-яку іншу тему, яка буде пов’язана з напрямом: фізичної активності, спорту, рухливого способу життя. Якщо є сумніви, можна надіслати запит з бажаною темою на адресу: scholarship@veliki.com.ua

  1. Як переможець отримає приз?

Відповідь

Нагорода буде перерахована на картковий рахунок, який надішле переможець.

  1. Чи можу я надіслати більше однієї статті?

Відповідь

Так, ми не обмежуємо кількість конкурсних робіт від одного учасника. Та рекомендуємо присвяти максимум уваги до однієї роботи, щоб вона завоювала прихильність суддів.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter