У Краматорському вищому професійному металургійному училищі пройшов профтиждень з професії «Верстатник широкого профілю»

316553843 193701939855765 2261034017988473884 n 
В ДНЗ «Краматорське ВПМУ» з 14 по 18 листопада було проведено профтиждень професії «Верстатник широкого профілю».
 
"В рамках тижня з професії "Верстатник широкого профілю" здобувачі освіти переглянули презентацію «Верстатник широкого профілю», через фото презентували себе в професії.
Відбувся день креслення: «Вивчаємо мову креслення дистанційно». Першокурсники показали як з ентузіазмом вивчають креслення дистанційно, розуміючи те, що щоб стати професіоналом в обраній професії верстатника, треба досконало знати та розуміти мову креслення.
Також здобувачам освіти було запропоновано переглянути ролики про заводи нашого міста, так би мовити відвідати віртуальні екскурсії заводами Краматорська. Нажаль зараз війна, і здобувачі освіти не можуть відвідати заводи особисто. Ми всі віримо, що це тимчасово, а машинобудування обов'язково розквітне в місті після нашої перемоги ще с більшою силою!!!!!!
Ще було переглянуто цікаві ролики про можливості верстатів з програмним керуванням, те що вини виробляють - це насправді чудо!", - розповіли педагоги училища у Фесбуці.
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter