Олександр Гончаренко відвідав Центр підтримки переселенців «Наш Краматорськ» у Дніпрі

308461136 512146597408761 7678497345289333236 n
 
Олександр Гончаренко разом із заступником голови Донецької ОДА Юлією Костюніною та першим заступником начальника Краматорської РДА Вікторією Набоковою відвідали Центр підтримки переселенців «Наш Краматорськ» у Дніпрі.
 
Про це повідомили в Краматорській міській раді. 
 
Поважні гості ознайомились із роботою представництва Краматорська у Дніпрі - міста, що стало прихистком для найбільшої кількості вимушених переселенців, особисто поспілкувались краматорцями, що приходять до хабу. У ході візиту було обговорено можливості подальшої співпраці між міською, районною та обласною гілками влади.
 
"Тепер краматорці, які через військову агресію росії покинули власні домівки, мають місце у Дніпрі, де вони можуть відчути зв'язок із рідним містом та отримати від нього підтримку. Ми будемо піклуватись про кожного та чекати разом на Перемогу. Ніхто не лишиться з бідою наодинці. Ми всі розуміємо, наскільки важко людям було залишати Краматорськ, тож будемо докладати всіх зусиль, щоб кількість таких хабів збільшувалась. Рішення виїхати з міста, важке, але зараз, коли бойові дії в регіоні не вщухають, евакуація — це вірний шлях, аби зберегти найдорожче — життя", - наголосив Олександр Гончаренко.
 
Нагадуємо, що HUB "НАШ КРАМАТОРСЬК" працює з 9 до 17 години з понеділка по п’ятницю та з 9 до 15 - у суботу.
 
Знайти його можна буде у Соборному районі Дніпра, по Бульвару Слави, 12.
 
Більше інформації про роботу HUB "НАШ КРАМАТОРСЬК" дізнавайтесь в окремому телеграм каналі - t.me/hub_nash_kramatorsk.
1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter