Спортсмен з Краматорська виборов срібну медаль на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

Screenshot 1евтушенкоиотец

6-7 серпня пройшов Міжнародний турнір з греко-римської боротьби "Гран-прі Німеччини". У складі збірної України боровся краматорець, спортсмен ШВСМ Донецької області Максим Євтушенко.

У вазі до 72 кг виступали 16 спортсменів, серед яких були призер Олімпійських ігор, переможці та призери світових чемпіонатів.

Максим впевнено здобув перемогу у першій сутичці з представником Швейцарії з рахунком 8-1. У другому поєдинку виграв срібного призера олімпіади у Токіо, українця Парвіза Насібова, 4-1. У півфіналі переміг спортсмена з Німеччини. У фіналі Максиму протистояв давній суперник, борець з Харкова Андрій Кулик. У запеклій боротьбі з рахунком 5-4 наш спортсмен поступився.

Вітаємо Максима та його тренера та батька Олега Євтушенка зі срібною медаллю престижних змагань!