Мер Краматорська розповів, що робити городянам зараз і в опалювальний сезон

1658141201058

Мер Краматорська (керівник ВА) Олександр Гончаренко у коментарі виданню "Страна" повідомив, що внаслідок сьогоднішнього обстрілу постраждало промислове підприємство.

"О 4:10 ранку сталося чотири потужні вибухи. Обстріляли промислове підприємство, ДСНС приблизно за годину ліквідували пожежу. За інформацією, яка в мене є від керівництва підприємства, деякі пошкодження є, але, головне, без жертв", – повідомив Гончаренко.

Крім цього, за словами мера Краматорська, тиждень тому для городян почали надавати евакуаційний автобус до Покровська.

"А в Покровську є евакуаційні потяги до різних міст України. На рівні керівництва ОВА відпрацьовано локації, які готові прийняти наших громадян. Підготовлено 395 тисяч місць. Це кілька областей. Є гуманітарні колл-центри, тобто не відправляємо наших громадян у нікуди". Людина може ознайомитися та визначитися заздалегідь, куди вона їхатиме», — сказав він. Гончаренко додав, що поки що охочих евакуюватися небагато.

"На перший автобус до Покровська, який ми надали в суботу, записалося 24 особи, а прийшли 14. На завтра теж відкритий запис, чекаємо, скільки людей прийде. Немає напливу людей, які починають масово виїжджати. Але я ще раз повторю, ми не виштовхуємо наших громадян у нікуди, є конкретні міста у конкретних областях, які готові прийняти наших громадян", – розповів Гончаренко.

Мер Краматорська рекомендує городянам на час опалювального сезону виїхати із міста.

"Непростий опалювальний сезон чекає на Донбас, якщо не буде газу. Далі — питання забезпечення вугіллям, дровами, немає розуміння, наскільки це можливо буде зробити. Якщо до вересня нашим ЗСУ не вдасться відтіснити ворога на безпечну відстань — область не зможе отримувати газ, бо неможливо буде відновити газопостачання. Краще виїхати і бути в безпеці, пройти цей сезон у більш безпечних областях: там буде тепло, вода. Так, будуть певні незручності, але люди будуть у теплі та безпеці", – сказав Гончаренко

1 1 1 1 1 Рейтинг 1.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter