У Краматорську почав роботу новий сімейний лікар

082435 n 
У Краматорську почав роботу новий сімейний лікар. Мешканці міста можуть заключити з лікарем декларацію на обслуговування. Про це повідомляє Центр сімейної медицини №1 у Фейсбуці.
 
"Повідомляємо, що в амбулаторії №3 Центру сімейної медицини №1 м. Краматорська, яка розташована за адресою: вул. Рилєєва, 11 (Ясногірка) почала працювати нова лікарка загальної практики-сімейної медицини Вінник Вікторія Олександрівна.
Вікторія Олександрівна обслуговує населення від 0 років. Лікарка постійно вдосконалює свої знання, відвідує тренінги та конференції. Є співробітником та позаштатним медичним консультантом СпівДії Хаб – волонтерської P2P-платформи, яка ініційована Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України.
Вікторія Олександрівна готова до спілкування з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Facebook, Telegram, WhatsApp).
Запрошуємо всіх бажаючих заключити декларацію з лікаркою! Записатися до неї на прийом можна через call-центр: 050-357-07-05".
1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 2 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter