У Краматорську випускникам вручили свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти

15510 n 

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко привітав випускників 11 класів шкіл міста та долучився до церемонії вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти, повідомляє міське самоврядування у Телеграм. Свято відбулося у ПК НКМЗ.

Заклади загальної середньої освіти Краматорська підготували до випуску у 2022 році 949 учнів, з яких 40 нагороджені золотими медалями, а ще 9 — срібними.

"Я пишаюся кожним вашим здобутком і досягненням, Краматорськ пишається! Можу впевнено сказати, що завдяки таким як ви, Краматорськ – це Місто Успішних! І ми разом все подолаємо!", - звернувся до випускників міський голова Олександр Гончаренко.

Приєдналися до привітань і директори шкіл. 

"Дорогі наші одинадцятикласники, шановні випускники-2022! Ось і настав день вашого випуску зі школи! 
Прощання зі школою для вас сьогодні особливе. Сьогодні ми не всі разом. Хтось в центрі та на заході України, хтось в Словаччині, хтось в Німеччині, Австрії, Польщі. Але подумки ми єдина сім’я!Шановні наші випускники! На ваші юнацькі плечі випала нелегка доля – ставати дорослими у час війни, яка змінила світ, змінила всіх нас. Перед вами незвідані далі.Я дякую кожному з вас за прожиті разом щасливі роки у шкільній родині! Дякую вам, шановні батьки, за співпрацю!) Велика шана вам, колеги, за відповідальну працю! Особливий респект місцевій владі за постійну підтримку й турботу про школу!

Шановні випускники! Сьогодні ви перегортаєте чергову сторінку свого життя. Попереду чисті аркуші, які вам прийдеться щоденно заповнювати. Усе, що ви можете собі уявити, ви здатні втілити у життя. Можливо все! Тільки завжди треба вірити у себе та свої сили!

Якщо ви проаналізуєте дії своїх старших друзів, знайомих, то зрозумієте, що серед них є або ті, хто сам вершить свою долю і досягає успіху, або «глядачі», які сидять на дивані, усім дають поради, критикують, і розраховують, що за них усе зробить хтось інший.
Беріть приклад з перших! Фокусуйтеся на рухові вперед, на вищих досягненнях, на тому, що ви вже зробили і що обов’язково маєте зробити у майбутньому.
Що було вчора, це вже історія. Цінуйте те, що маєте сьогодні: здоров’я, батьків, друзів. Бережіть молодість і силу духу! У кожного з вас мають бути масштабні цілі!..
Живіть творчо і натхненно, яскраво і цікаво! На всі 100%, поки молоді! Головне – чітка мета, бажання й щодення праця! І не важливо, з якою швидкістю ви рухаєтеся до своєї цілі.
Головне – не зупинятися!
Вірте у себе, будьте вільними і сильними! Ризикуйте!
Шануйте школу, своїх вчителів. Поважайте один одного! Любіть Краматорськ! Любіть Україну! З Богом у добру путь!!!", - написала директор ЗОШ №3 Ольга Волотка у Фейсбуці.
 
"Випускний у прифронтовому Краматорську. Випускники 2022 року найстійкіші, найбільш вмотивовані та цілеспрямовані. Більшість з них показали чудові результати навчання. Вони закінчили школу у важких умовах війни, вони не втратили віру та надію на майбутнє у вільній Україні. Хочеться привітати нашу зірочку, Кулабухову Оксану, з золотою медаллю " За високі досягнення у навчанні". Бажаємо вам, ВИПУСКНИКИ, здійснення мрій, бажаємо обрати свій життєвий шлях, всім нам бажаємо миру та тиші у вільній і незалежній країні.
Дякуємо команді міського голови Олександр Гончаренко за свято для випускників", - подякувала директор ЗОШ №32 Наталія Тесленко у Фейсбуці.
 
054975 n

 

1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter