Про якість питної води у Краматорську

 
ili pitievaya voda 
Краматорською районною філією ДУ "Донецький обласний ОЦКПХ МОЗ" в період воєнного стану здійснюється соціально-гігієнічний моніторинг води питної в розподільчій мережі міста щоденно, атмосферного повітря, грунту, водоймищ згідно з планом моніторингових досліджень та за завданнями ТЕБ і НС, виміри гамма-фону в контрольній точці тричі на день.
За вищеозначений період станом на 27.06.2022 року досліджено 263 проби води за санітарно-хімічними показниками, 263 проби води за мікробіологічними показниками.
За останній тиждень досліджено 16 проб води за санітарно-хімічними показниками, 16 проб води за мікробіологічними показниками, в тому числі по 2 проби води за вищеозначеними показниками відібрано з спецавтотранспорту «Вода питна».
За результатами досліджень якість води за останній тиждень відповідає вимогам Державних санітарних норм і правил «Показники безпечності та окремі показники якості питної води в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуаціях іншого характеру», затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України 22 квітня 2022 року № 683, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 р. за № 564/37900.
1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter