COVID-19, грип, бронхіт, синусит та антибіотики

222222222221 

Лікарі Центру сімейної медицини №1 Краматорська розповіли у Фейсбуці про шкідливий вплив антибіотиків при самойстійному використанні.

«Що роблять антибіотики? Вбивають бактерії чи пригнічують їх ріст! Вони не впливають на віруси. І більше тут нічого додати.

Бронхіт, синусит, інфекція вуха

Хоч бронхіт, синусит та інфекція вуха виникають внаслідок як вірусних, так і бактеріальних інфекцій, не поспішайте бігти в аптеку. Антибіотики варто приймати лише у дійсно тяжких випадках. А який випадок у вас. Це визначить тільки лікар.

Запалення очей

При почервонінні та запаленні очей ви йдете в аптеку, де вам пропонують краплі, які містять антибіотики. І тут ви не тільки витрачаєте зайві кошти, купуючи непотрібні ліки, а й ризикуєте власним здоров’ям.

Порізи

А ви знали, що лише 3% ран інфікуються. Проте ми любимо користуватися антибактеріальними мазями «для запобігання інфекції» при незначних порізах.

Профілактика захворювання

Антибіотики – це ліки. Для профілактики хвороб краще будьте активними, дотримуйтеся збалансованого харчування, відмовтеся від шкідливих звичок. А антибіотики застосовуйте тоді, коли вам призначить їх лікар».

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter