flagman223x100 tes3 2 lom4 fasad 1

Українські військові передали гуманітарний вантаж ковідному відділенню міської лікарні №3

 

gumanіtarnij gruz vіjskovі6

А також привітали з новорічними святами пацієнтів дитячої лікарні.

В рамках стратегічного гуманітарного проєкту «Допомога Схід» до ковідного відділення КНП “Міська лікарня №3”  Краматорська був переданий гуманітарний вантаж медичного призначення.

Це медикалізовані електричні ліжка,  приліжкові тумби,  крісла, настінні дозатори,   інвалідні візки, ходунки, медичні меблі.

gumanіtarnij gruz vіjskovі7Гуманітарний вантаж надійшов в Україну із Франції від Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» (Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе) (віце-президент пані Діана Доль), Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників Укераїни – АсМАП України (президент Леонід Костюченко) та компанією ТОВ «Санагро Україна» (директор Олександр Скрипка).  

Лише за 2021 рік до України з Франції надійшло понад 83 тони гуманітарної допомоги медичного призначення на суму більш ніж 29 млн. грн, отримувачем якої стали 25 медичних закладів як в зоні ООС, так і в інших регіонах України.

Офіцер командування Збройних сил України, керівник-координатор міжнародного гуманітарного проєкту «Допомога Схід» в Україні Борис Кутовий: «В умовах поширення пандемії ковіду українські військові та проєкт «Допомога Схід» активізували свою діяльність. Саме тому у ковідне відділення міської лікарні №3 переданий гуманітарний вантаж медичного призначення. Він допоможе лікарям лікувати, а пацієнтам одужувати.

Хочу зазначити, що проєкт «Допомога Схід» не бере ні копійки бюджетних коштів. Він допомагає заощаджувати бюджетні кошти і витрачати їх на нагальні потреби медзакладів. Важливо, що до ініціативи армійців приєдналися державні установи, недержавні фонди, представники бізнесу, представники закордонних діаспор. Саме це символізує єдність українців у доланні труднощів».

Обладнання та меблі вкрай необхідні ковідному відділенню та його пацієнтам, підкреслила заступник міського голови Краматорська Олена Катальнікова. Ковідне відділення розраховане на 200 місць. Наразі в ньому лікується майже 50 пацієнтів. Але лікарі готуються до нової хвилі захворюваності.

Генеральний директор міської лікарні №3 Олексій Яковенко: «В это сложное время нам очень необходима такая помощь. И мы благодарны украинским военным, которые создали цепочку, через которую иностранная помощь доходит и до нас. Наша больница является опорной, у нас создано 200 мест для ковидных пациентов. В ноябре-декабре в стационарах лечилось до 240 человек. И мы очень ценим помощь, которую нам оказывают. И которая нам помогает бороться с ковидом.

На сегодня у нас лечится чуть более 50 человек. Но мы готовимся к новой волне. Самое важное для нас – это кровати. Потому что коронавирусные пациенты многие получают кислородную поддержку. И практически не встают. В рамках этого груза мы получили 25 кроватей и ждем еще 70».

gumanіtarnij gruz vіjskovі1Також в рамках святкової акції командування об’єднаних сил ЗСУ «Різдвяний караван казок» українські військові, разом з представниками влади Краматорська, привітали маленьких пацієнтів ДТМО з новорічними святами.

Святий Миколай вручив дітям солодощі та побажав усього найкращого у новому році. Солодкі подарунки отримало більше 100 дітей.

Генеральний директор ДТМО Наталія Капуста: «Всі знають, що знаходитися у лікарні – це сумно й нелегко. Тим більше дітям. І така невелика казка допомагає нашим маленьким пацієнтам одужувати. Ми дуже вдячні за допомогу військовим, вони наші щирі друзі. Бо завжди нам допомагають. Хочу висловити подяку, що, не дивлячись на складний час, в який ми живемо, українські військові знаходять можливість приділити увагу нашим дітям».

gumanіtarnij gruz vіjskovі2

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter