flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Жінки з інвалідністю навчають мешканців громади розумному споживанню

proekt zhenshhiny s invalidnostju0Громадська організація “Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу” навчають мешканців громади розумному споживанню та прикладам апсайклінгу одягу, що вже був у використанні.

proekt zhenshhiny s invalidnostju1Громадська організація “Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу” в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом "Відродження" за фінансової підтримки Швеції впроваджує в життя проект “Створення соціальної апсайклінгової майстерні".           

proekt zhenshhiny s invalidnostju2За даними «Грінпіс», в світі щорічно виробляється 100 мільярдів одиниць одягу. Обсяг відходів модної індустрії (включаючи нерозпродані одяг) досягає 92 мільйонів тонн. Більша частина цього «сміття» вирушає на звалище, незважаючи на те, що текстиль піддається майже стовідсотковою переробці.

proekt zhenshhiny s invalidnostju.jpg6У Краматорську дуже гостро стоїть проблема переробки сміття у вторинну сировину. Мі не змогли знайти жодної організації, що займається збором і прийманням текстильної сировини, приймає речі для подальшої їх утилізації та передачі в переробку. Невелика частина старих  речей, які вийшли з ужитку йде в благодійні організації та секондхенди міста, але від загального обсягу відходів це крапля в морі.

Учасниками проекту стали 20 слухачів ДРУЦКРОІ “Донбас”. На базі реабілітаційної установи учасники проекту навчаються культурі сортування сміття, раціональному використанню відходів, обізнаності щодо можливості покращення  екологічного стану в громаді,  роботі з текстильними матеріалами.

Дівчата вже опанували декілька технік клаптевого шиття, створення  дизайнерських свічок з огарків та іншому.

1 1 1 1 1 2 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.


Гиф баннер Эконом 1642324988

Добавить комментарий

evgenia

В Украине хотят ввести продуктовые карточки. Ваше мнение?

Погода:

-6°C
Краматорск

Влажность 83%

Ветер 3 м/с

Давление 760 мм

Курс валют НБУ на 25.01.2022:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта