30 років незалежності, 30 років зростання громадянського суспільства.

240066891 1773173393070770 7848495770540378473 n

І якщо раніше, в довоєнний період, вік активістів був солідний та поважний, то за останні 7 років громадянський сектор істотно помолодів.

Яскравий приклад тому – молодіжний корпус «Краматворці» - волонтерське крило ГО Клуб рибалок України, які займаються організацією вечірки. Найстаршому з них – 21 рік, наймолодшій – 14.
Познайомимось?
Влад Данильченко – студент-медик, пройшов перше «хрещення» активізмом, приймаючи участь у БУР-чику (Будуємо Україну разом). На канікулах взяв на себе сміливість бути координатором волонтерів. Руки, ноги, голова вечірки. За короткий термін дізнався всі нюанси листування та перемовин з державними структурами, пошуку коштів, спілкування з потенційними меценатами. На власному часі та енергії вивіз левову частину роботи.
Саша Черняк – школярка, попри юний вік дуже енергійно та відповідально займається різними соціальними проектами, смм-ниця «Краматоворців».
Андрій Копілевич – студент IT-спеціальності, журналіст-початківець, засновник ГО «Інтермаріум Груп» та співзасновник ГО «Східна Мавка». Допис про його екологічний проект мав більше 4 млн перегляду у фейсбуці. Напрочуд ерудований та начитаний юнак. Запам'ятайте це ім'я, воно стовідсотково прозвучить голосно.
Настя Тищенко – вже дуже досвідчена активістка і її енергії вистачає і на волонтерство, і на проекти. Артистична та яскрава. Зірка ?
Єлізар Носуля – креативна складова групи, саме він розробляв мерч вечірки. Фотографує на плівку. Має свою думку на все і відстоює її.
Ліза Пасічник – ніжна, емоційна, юна, безкінечну кількість разів переробляла айдентику вечірки, шукаючи саме те рішення. Трохи перфекціоністка, бо має гарний смак)
Данило Збітнєв – універсальний стресонівелятор. Бо коли виникають іскри, легко та невимушено розряджує напруження. Смішливий, іронічний, «запальничка» в будь-якій спільноті. Творча особистість. Шукає себе.
А що підготувала ця чудова сімка ви маєте можливість дізнатися, відвідавши вечірку 22 серпня. Чекаємо на вас!
Початок 22-го серпня о 20:00.
Задля зручності гостей продовжено рух автобусу 17а, останні рейси на Василівську Пустош – о 18.40 та 19.30 від магазину Елма-сервіс (бул. Краматорський).
Після закінчення вечірки о 0.00. в місто гостей доставить автобус, котрий рухатиметься за маршрутом: Біленька - Лазурний - вул. Паркова (до перетину з вул. Олекси Тихого).
 
Screenshot 2021 08 19 at 14 03 57 Краматворці kramatvorci Фото и видео в Instagram
 
Приходьте та кличте друзів, будемо раді кожному!
 
1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 4 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter