Вища нагорода ГРАН-ПРІ

73460496 1033368960347272 2901936615372881920 n

19 жовтня, вокальний ансамбль «Перестук» ЗОШ №10 та козацький ансамбль «Перестук» керівник  Лушпа О.В. взяв участь у VIII Міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «ЗіркаФест. Моя Україна ».

Фестиваль-конкурс відбувся у Колонній залі КМДА міста Києва за підтримки  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Постійної комісії з питань культури і туризму Київської міської ради і телепроекту «Зіркафест» Цілі та завдання конкурсу: відродження, збереження і розвиток національних культур.Знайомство з кращими солістами та ансамблями, встановлення творчих контактів між учасниками,обмін досвідом роботи,створення умов для підтримки та розвитку дитячої та юнацької творчості. Для того щоб досягти успіху в житті - недостатньо тільки вірити в себе і в свої сили. Щоб тебе помітили, крім яскравої зовнішності і фотогенічність, володіння будь-яким талантом: вміння співати, танцювати і ін.,

Важливо також мати можливість продемонструвати свої досягнення найбільшої кількості глядачів і фахівців в різних сферах шоу-бізнесу. Журі відомі педагоги, переможці телевізійних проектів, зірки естради, журналісти, продюсери, дизайнери та інші представники шоу бізнесу.  

Колектив "Перестук" надав на суд журі та глядачів попурі на українські козацькі пісні та був нагородженний вищою нагородою ГРАН-ПРІ   в номінації шоу-програма змішана вікова категорія.  Поїздка на фестиваль-конкурс відбулася завдяки фінансовій підтримці батьків і керівника ансамблю.  

1 1 1 1 1 Рейтинг 3.71 7 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter