В Верховной Раде большинство депутатов проголосовало за отставку Кабинета МинистровУкраины

golosovanije vr otstavka goncharuka

Проект постановления об отставке Премьер-министра Алексея Гончарука и членов Правительства поддержало 353 народных депутата.

В Верховной Раде 4 марта народные депутаты рассмотрели на внеочередном заседании в целом проект постановления об отставке Кабинета Министров Украины. Ранее сообщалось, что Алексей Гончарук написал заявление об отставке, которое должно было вступить в силу после утверждения Верховной Радой.

За отставку проголосовало всего 353 депутата, воздержалось 49, не голосовало 9 народных избранников. Большая часть президентской фракции Слуга Народа поддержала отставку, а фракции Голос и Европейской Солидарности полностью воздержались.

Перед голосованием в Парламенте выступил Президент Украины Владимир Зеленский, после которого к присутствующим обратился и сам Алексей Гончарук. В присутствии членов Кабинета Министров он сообщил о том, что намерен и далее работать в другом статусе ради успешного завершения реформ и преобразования Украины.

«Як сказав Президент, в цьому Уряді не крали. В нас не було корупції, ми системно з нею боролися. З першого до останнього дня.

Наш Уряд змінив менеджмент в десятках компаній. Ми боролися з корупцією на всіх ділянках, які ввірені нам президентом, Парламентом і українським народом. Ми перекрили багато тіньових схем, тому за останні місяці на нас вилилося тонни бруду в засобах масової інформації. Але ми не відступили і я хочу подякувати за це нашим міністрам, які багато разів ухвалювали складні рішення.

Я досить оптимістичний щодо нашого майбутнього. Я вважаю, що в нас дуже хороший Президент. Що він дуже порядна, чесна людина. За час роботи з ним я не отримав жодної незаконної команди. Не було навіть натяків на якусь нечесну гру. Тому я не маю жодних сумнівів, що курс збережеться.

Шість місяців – це дуже короткий строк для оцінки роботи будь-якого Уряду. Але я впевнений, що Українці вже відчувають нашу з вами роботу, наприклад, в своїх платіжках. Ми зробили досить багато насправді. Ми забезпечили макроекономічну стабільність. У нас рекордно низька інфляція. Ми зробили рекордно низьке і якісне розміщення єврооблігацій. Ми рекордну кількість об’єктів виставили на приватизацію. Провели успішні концесійні конкурси і багато, багато, багато з вами зробили. Але я розумію, що цього може бути недостатньо. Ми все це зробили разом з вами.

Я закликаю вас не збавляти темп, не змінювати напрямок. Все те, що ми започаткували разом має бути завершено: реформа ринку землі, вільний обіг капіталу, лібералізація трудових відносин. Я буду працювати над тим, щоб Україна стала успішною незалежно від свого статусу. Дякую вам за довіру і можливість працювати разом з вами», сообщил в своем выступлении Алексей Гончарук.

После последующих выступлений представителей парламентариев депутаты перешли к голосованию.


Справка: Алексея Гончарука Верховная рада назначила Премьер-министров 29 августа 2019 года. Правительство, которое возглавил Гончарук, продержалось более, чем полгода.

1 1 1 1 1 0 голосов
Богдан Новак

Добавить комментарий

top5

Погода:

19°C
Краматорск

Влажность 22%

Ветер 5 м/с

Давление 767 мм

Курс валют НБУ на 08.04.2020:

RUB 10 RUB 3.7817
EUR 100 EUR 2774.9041
USD 100 USD 2514.4111
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта