Як подати заявку на участь у нацвідборі на Дитяче Євробачення-2019

aHR0cHM6Ly9nYWxsZXJ5Lm1haWxjaGltcC5jb20vNGJlMzIxNmQwMTFmODA5NTc5ZGRlYWZmZC9pbWFnZXMvYmVhODM2NDItNzE3Yy00YWI0LWEyNjUtYzZmMjA2YTM3YWZlLmpwZw

Суспільний мовник продовжує пошуки талановитих юних співаків для участі в національному відборі Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2019. Минулого року представниця від України Дарина Красновецька посіла почесне четверте місце. Цього року Суспільне шукає виконавця, який здобуде перемогу та привезе Дитяче Євробачення до України!

Взяти участь можуть діти з усіх куточків України, адже правила подання заявки максимально прості й не вимагають поїздок до Києва — нацвідбір відбувається онлайн. Окрім того, для участі не треба мати професійне відео чи солідне портфоліо — відеозаписи для участі в онлайн-відборі можуть бути знятими на телефон. 

Для цього лише потрібно:

  1. Заповнити онлайн-заявку на junior.eurovision.ua.
  2. Додати відеозапис, де учасник виконує пісню в супроводі записаної інструментальної фонограми без бек-вокалу.

Важливо: тривалість композиції не має бути менше ніж 2 хвилини 30 секунд та не має перевищувати 3 хвилини. Також пісня не має комерційно видаватися, публікуватися або виконуватися публічно (слова чи музика) до 1 травня 2019 року.

  1. Додати відеозапис візитівки, де треба зазначити свої ім’я, прізвище, вік, захоплення, а також відповісти на запитання "Що для тебе перемога?" і "Що для тебе Україна?".
Докладніше ознайомитися з умовами участі в національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2019 можна в Положенні про конкурс.

Джерело: UA: Суспільне мовлення

1 1 1 1 1 0 голосов


Добавить комментарий

evgenia 1591168872

landing

Gifius.ru 4

top5

Погода:

26°C
Краматорск

Влажность 65%

Ветер 3 м/с

Давление 760 мм

Курс валют НБУ на 04.07.2020:

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта