Пріоритетні напрямки розвитку України

 

1 2 670x447

У своєму виступі на форумі «Від Крут до Брюсселю» Президент назвав бідність одним з ворогів України. І хоч за економіку відповідає Уряд, у Президента є план соціального розвитку, що призведе до підвищення рівня життя.

Петро Порошенко говорить про 5 пріоритетних галузей, розвиток яких призведе до прискорення економіки, залучення інвестицій і зростання доходів українців: АПК, IТ, машинобудування, інфраструктура та логістика, туризм.

За словами Президента, Україна може стати світовим лідером виробництва продуктів, за умови якщо експортуватиме перероблену продукцію, а не тільки сировину. 2018 році українців виростили рекордний врожай зернових 66 млн тон і це не межа.

Наразі ІТ сектор дає роботу 150 000 українцям і вже забезпечує 4% ВВП. Але це тільки початок, адже більшість українських програмістів працюють як відділення західних фірм, що сплачують їм менше, ніж вони могли б платити програмістам у своїй країні. Утворення українських ІТ компаній не тільки підвищить доходи працівників, але й збільшить відрахування податків до українського бюджету. Україна зацікавлена розвивати ІТ-сферу, експортуючи не працю окремих спеціалістів, а готовий програмний продукт.

В індустрії Президент пропонує зробити ставку на високотехнологічні галузі з високою доданою вартістю. Насамперед це: авіабудування і космічна галузь, суднобудування і військово-промисловий комплекс. Кожне робоче місце в цих галузях забезпечує мінімум 10-15 робочих місць у суміжних з ними. За останні 5 років в Україні відроджено український ВПК, впроваджено нові розробки бойових ракет, БМП, танків та ремонт літаків. Сотні тисяч працівників повернулися у цехи, отримавши роботу за фахом, яку вони втратили під час скорочення армії.

Петро Порошенко пропонує перетворити Україну на транспортно-логістичний хаб між Сходом і Заходом, Півднем і Північчю. Наразі ми практично не використовуємо надзвичайно вигідного геополітичного розташування країни, яка стоїть на основних торгівельних шляхах. Відбудова існуючих доріг та побудова транспортних коридорів, значне зростання вантажних і пасажирських авіаперевезень принесе значні доходи українцям та державі.

Потужним стимулом для розвитку дрібного і середнього бізнесу є і туризм, який здатен створити сотні тисяч робочих місць.

1 1 1 1 1 0 голосов

Добавить комментарий

top5
Нужно ли проводить парад ко Дню Независимости?

Погода:

28°C
Краматорск

Влажность 44%

Ветер 1 м/с

Давление 767 мм

Курс валют НБУ на 21.08.2019:

RUB 10 RUB 3.7631
EUR 100 EUR 2783.5428
USD 100 USD 2513.1300
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта