flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Як під час ремонту у квартирі обрати підвіконня

07d613fbcc9200eaa61c95d6af823d28

Ремонт квартир у Львові передбачає багато особливостей та нюансів, які потрібно передбачити, якщо хочете отримати не тільки привабливу, але і практичну територію.

Ремонт квартир у Львові передбачає багато особливостей та нюансів, які потрібно передбачити, якщо хочете отримати не тільки привабливу, але і практичну територію. Багато хто впадає у розпач і не можуть зосередитись. А така поведінка приводить до ще більшої кількості помилок та не зовсім правильних рішень. Для прикладу візьмемо практично стандартну ситуацію – потрібно обрати підвіконня. На ринку сьогодні безліч варіантів, і можна сказати, що кожен з них має свої переваги та недоліки. Але деякі варіанти мають більше переваг, тоді як у інших переважають недоліки. У тому і полягає запорука успіху – потрібно знайти той варіант, який зможе стати компромісом між недоліками та перевагами. До того ж обрати підвіконня бажано до початку основних робіт, оскільки його заміна передбачає часткове руйнування стіни, а це псує ремонт.

Підвіконня із пластику

Уже згадувалось, що сучасний ринок пропонує покупцям величезну кількість варіантів підвіконь по дизайну та матеріалам. Дизайн, звісно, доволі важливий фактор вибору, але далеко не основний. Досвід показує, що основну увагу потрібно приділяти матеріалу з якого зроблене підвіконня. Пластик – це один з найпопулярніших варіантів на ринку. Звісно, ви можете у комплекті з пластиковими вікнами замовити і пластикові підвіконня.

Но у пластику є низка доволі серйозних недоліків. Наприклад, він сильно дряпається, і реставрувати недоліки практично неможливо. Враховуючи таку особливість пластику, прослужить він відносно недовго. Хоча у нього є переваги – дуже приваблива вартість. А якщо поводитись з покриттям обережно, він прослужить доволі довго. Що стосується дизайну, то більшість конструкцій з пластику не передбачають складних форм. Також пластик доволі погано реагує на високі температури, що може стати проблемою. Особливо на кухні.

Дерев’яні підвіконня

Це доволі великий сегмент ринку, і вважається, що моделі з дерева одні з найбільш привабливих, за рахунок своєї натуральності та естетичності. Але дерево має дуже багато недоліків. Наприклад, воно погано реагує на вологу та механічні пошкодження. Звісно, його можна реставрувати, але така процедура доволі складна. Також дерево – дорогий матеріал, який не всім по кишені. А враховуючи його відносну недовговічність, більшість людей, все ж, віддають перевагу моделям з інших, більш практичних матеріалів.

Штучний камінь для підвіконня

Підвіконня зі штучного каменю є одними з найбільш практичних варіантів для кімнати, власники якої віддають перевагу вигідному співвідношенню ціни та якості. Інша назва цього матеріалу – акриловий камінь. Його виготовленням зайнялись у сімдесятих роках минулого століття. І фактично одразу сировина стала дуже популярною. Зараз з нього виконують багато конструкцій, включаючи раковини для миття посуду, стільниці для приготування їжі, ну і звісно, підвіконня.

Матеріал має безліч переваг:

  • важко піддається деформаціям;
  • практично не реагує на постійний вплив вологи;
  • дуже стійкий до подряпин та інших механічних пошкоджень;
  • не поглинає запахів та інших речовин, що дозволяє йому використовуватись на кухні;
  • виготовлення конструкцій дозволяє уникнути роботи зі стиками.

Іншими словами, цей матеріал є досконалим не лише для підвіконь, але і для виготовлення інших конструкцій. Можете звернути на нього увагу, коли будете виконувати ремонт у себе в квартирі. До того ж, цей матеріал має ще одну дуже важливу перевагу – він доволі доступний за ціною. Фінансова політика виробників виглядає ще більш привабливою, якщо оцінювати її по співвідношенню ціни та якості. Якість матеріалу дуже висока і багато у чому відповідає натуральному каменю, а от ціна, у порівняні з натуральними матеріалами, більш ніж доступна. До того ж конструкція може вписатись у будь-який інтер’єр. Навіть якщо відаєте перевагу нестандартним рішенням.

1 1 1 1 1 0 голосов


Добавить комментарий

evgenia

top5

Будете ли вы вакцинироваться от коронавируса?

Погода:

25°C
Краматорск

Влажность 73%

Ветер 0 м/с

Давление 752 мм

Курс валют НБУ на 01.08.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта