Польська фірма «Galeco» увірвалась на український ринок водостічних систем

крам35

Вихід на ринок України одного з найпотужніших європейських гравців у сфері водостічних систем компанії Galeco Sp. z o.o.

Вихід на ринок України одного з найпотужніших європейських гравців у сфері водостічних систем компанії Galeco Sp. z o.o. (Польща) задасть тренд на наступні десятиліття в архітектурі та дизайні житлових та комерційних споруд. Проектування та виробництво виробів і комплектуючих для конструкції відведення дощової води від житлових і нежитлових будівель – основний напрямок діяльності польського виробника. Для просування продукту відкриті офіси компанії у Львові, Києві, Одесі, де можна не тільки побачити зразки продукції, але і підписати контракт на серійне виробництво водостічних систем. Постійна доступність в офісах комплектуючих для монтажу водовідних мереж можлива завдяки злагодженій роботі служби логістики.

Виробництво водовідних систем польського бренду «Galeco» постійно вдосконалюється, а разом з тим вдосконалюється і продукція. Для виробництва водостічних систем використовується ламінована сталь і ПВХ, котрі між собою дуже гарно поєднуються. Для протидії корозії та сталеві вироби покриваються захисним та декоративним покриттям, що покращує експлуатаційні характеристики та зовнішній вид систем відведення дощової води.

Переваги продукції Galeco

Асортимент виробів і комплектуючих для мереж відведення дощової води від житлових і нежитлових будівель дійсно вражає. Якість водостоків з ПВХ і ламінованої сталі високо оцінили архітектори, будівельники і експерти на вітчизняному та європейському ринках.

Для жолобів Галеко характерні загнуті всередину краї. Це фірмова особливість продукції. Водовідні системи мають підвищену стійкість до механічних впливів і знебарвлення, незалежно від матеріалу виготовлення. Крім того, вироби не бояться корозії внаслідок впливу кислот, лугів і солей, котрі потрапляють в систему водовідведення разом з дощовою водою.

Вся представлена ​​в асортименті продукція Галеко розроблена у відповідності з передовими рішеннями в сфері архітектури та екстер'єру будинків і позиціонується як преміум сегмент. Вироби відповідають европейським стандартам якості і екологічності. Це одна з небагатьох виробничих компаній, яка вдало поєднує різні по властивостям матеріали: сталь і ПВХ. Елегантні, довговічні і практичні водостічні системи вже використовують українські архітектори і забудовники у своїх проектах.

Які продукти представлені польским брендом?

  • PVC - жолоби нового покоління, виготовлені методом коекструзії, що забезпечує відмінні експлуатаційні властивості продукції. ПВХ жолоби стійкі до теплового розширення. Окремо варто згадати систему Galeco PVC2 з квадратним профілем жолобів.
  • STAL - глибокі водостоки напівкруглої форми, виготовлені з якісної сталі товщиною 0,6 мм з чотиришаровим захисним і декоративним покриттям, що захищає вироби від несприятливих погодних факторів у вигляді снігу, дощу, сонця.
  • STAL2 - це інноваційна водостічна система, представлена ​​у вигляді квадратних жолобів. Відмінно вписується в загальний ансамбль будь-яких будівель.
  • LUXOCYNK - водостоки з оцинковки, що володіють всіма перевагами сталевих жолобів і мають привабливий зовнішній вигляд.
  • BEZOKAPOWY - прямокутні жолоби + ПВХ труби, спеціально призначені для установки на будинках без карнизів. Монтуються в теплоізоляційний шар фасаду.
  • NOVA - легкі ПВХ софіти (панелі з пластика) для декорування дахів, представлені в різних колірних рішеннях. Також забезпечують вентиляцію покрівлі, що унеможливлює появу грибків та плісняви.
  • FLAT ROOFS - унікальні комплекти, спеціально розроблені для плоских дахів. Вони складаються з труби, перехідників і воронки.

Водостоки, з'єднувачі, ущільнювачі польського бренду тепер доступні до серійного замовлення і в Україні. Стосовно питань співпраці телефонуйте по вказаним контактам: +38 (067) 675 41 67, +38 (067) 672 01 75, +38 (067) 672 01 75.

1 1 1 1 1 0 голосов


Добавить комментарий


20000000

evgenia

top5

На сколько Вы готовы к отопительному сезону 2020-21

Погода:

10°C
Краматорск

Влажность 93%

Ветер 1 м/с

Давление 765 мм

Курс валют НБУ на 26.10.2020:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта