polit

Новинка ринку теплої підлоги: економний кабель АНТ

 крам27 2Оскільки клімат Львову досить холодний, особливо взимку та восени, а системи опалювання не завжди можуть виконати покладені на них завдання, перед власниками нерухомості завжди стоїть актуальне завдання – як зробити так, щоб в приміщенні стало тепліше? І простіше всього цього досягнути, розробляючи дизайн інтер’єру Львів який пропонує зробити з допомогою фахівців. Ринок не міг забути про сучасні системи опалення і запропонував споживачам щось дійсно цікаве та ефективне – теплу підлогу на базі аморфної стрічки.

Це відносна новинка на ринку. Нагрівальний елемент електричний, але не слід боятись рахунків за електрику, які прийдуть одразу після використання такої системи. Насправді, вона дуже економна, в чому і є її перевага та відносна новизна. Ринок уже давно мав потребу в надійній теплій підлозі з електроживленням, але відносно невисоким енергоспоживанням. До того ж така потреба існувала не лише на Україні, але і по всьому світі.

крам27 1

За розробку брались різні виробники, і швейцарська компанія Advanced Heating Technologies продемонструвала свої напрацювання в даній сфері. Тепер тепла підлога AHT завойовує прихильників. Працює вона завдяки перевагам металу на основі аморфної молекулярної структури. Отримати такий метал можна завдяки різкому охолодженню металу, який раніше був розплавлений до рідкого стану. Використовується нікель, хром, мідь та не тільки. Ці метали відрізняються відсутністю звичайної кристалічної структури. Завдяки цьому, матеріал набуває значних корисних властивостей – підвищену тепловіддачу і енергоефективність. Щоб отримати потрібний ефект, матеріал покривають міцною ізоляції, а сам метал має вигляд дуже тонких смуг, товщина яких складає всього декілька мікронів. Навіть не дивлячись на такий тонкий нагрівальний елемент, його вистачає, щоб отримати потрібний ефект.

Переваги теплої підлоги на основі аморфної стрічки різноманітні, але серед найбільш очевидних наступні особливості:

  • аморфний метал нагрівається набагато швидше ніж моделі, де використовується метал класичного типу;
  • витрати по енергії в 2-3 рази менше;
  • пластична форма кабелю, завдяки якій збільшується площа кругового перетину;
  • поверхня підлоги прогрівається швидше, а територія стає теплою більш рівномірно;
  • товщина нагрівального мату набагато менша ніж навіть у самого сучасного мілімату, тому рівень підлоги не буде сильно підійматись;
  • абсолютна безпечність в плані електромагнітного випромінювання, яке може негативно впливати на здоров’я людини та властивості електронної техніки;
  • нагрів дуже приємний, стрічка AHT не буде нагріватись до температури, яка перевищує 35 градусів, тому цей матеріал можна назвати пожежобезпечним (тоді як звичайна сталь може нагріватись до 50-70 градусів).

Використовувати цю стрічку можна під яке завгодно прикриття, від ламінату до паркету та плитки. Це надійний та довговічний матеріал, який дуже економний в процесі експлуатації та безпечний для здоров’я людей, які проживають в кімнаті.

крам27 3

Що стосується недоліків, вони все ж є. Оскільки матеріал є відносною новинкою на ринку та має безліч позитивних якостей, ціна на нього досить висока, та не всі вміють правильно його установлювати. Хоча з останнім фактором можна посперечатись, оскільки технологія доволі проста, і професіонали швидко розберуться що та як робити. Особливо враховуючи, що підлога АНТ стає все більш популярною. Вартість укладання такої стрічки також практично не відрізняється від аналогових продуктів на ринку.

Але і вартість самої продукції поступово прирівнюється до інших варіантів теплої підлоги. Сьогодні вона не набагато вища ніж на продукцію таких часто використовуваних на Україні брендів, як DEVI або Nexans, а по ефективності набагато якісніша. А враховуючи можливість значної економії за рахунок зниження вживання електроенергії, порівняно висока вартість себе повністю окупає в перші же роки експлуатації.

1 1 1 1 1 0 голосов


Добавить комментарий

банер ВП партия
20000000

evgenia

top5

На сколько Вы готовы к отопительному сезону 2020-21

Погода:

11°C
Краматорск

Влажность 87%

Ветер 1 м/с

Давление 764 мм

Курс валют НБУ на 22.10.2020:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта