Українські військові вже знищили 15 і пошкодили 12 російських кораблів — ВМС

af6e23fd4594fb5e

Речник Військово-Морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук заявив, що від початку повномасштабного вторгнення флот Росії у Чорному морі зазнав серйозних збитків.

Про це капітан 3 рангу повідомив у ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Можна порахувати ті одинці, які вже виведено з ладу: 15 знищених та 12 пошкоджених кораблів ворога. Звісно, далеко не все — результат роботи наших дронів, але й на їхньому рахунку є достатньо багато пошкоджень ворожих кораблів. Тому ми є фактично драйверами такого нового типу морської війни, і всі це визнають", — зазначив Плетенчук.

Речник Військово-Морських сил вказав, що Україна у цьому сенсі "показує новий рівень застосування безекіпажних систем".

"У нас існує окрема бригада подібних дронів, які використовують надводні, так і підводні дрони. І не тільки для розвідки та розмінування, а й для ураження", — пояснив капітан 3 ранку.

Плетенчук підкреслив, що можливості росіян у Чорному морі останнім часом значно зменшилися завдяки роботі українських військових.

"Ворог змушений триматися якнайдалі та значно обмежений у своїх діях. Навіть можна сказати, що вони зараз перебувають в обороні. Але небезпека зберігається. Ворог ще має носії крилатих ракет", — поінформував речник.

Капітан 3 ранку додав, що рух українських сил у напрямку послаблення флоту РФ триватиме й бійці розширюватимуть вплив "за першої ж можливості".

16 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що Україна змогла перехопити у Росії ініціативу в Чорному морі.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter