В уряді зробили важливу заяву щодо підвищення тарифів на комуналку для населення

kommunalka2 588x391

Тарифи на комуналку для населення намагатимуться утримувати на поточному рівні так довго, як тільки це буде можливо. Влада шукатиме резерви для того, щоб їх не підвищувати. Звісно, що можливість утримувати тарифи на комуналку залежатиме, в першу чергу, від економічних чинників.

Про це розповів перший заступник міністра економіки Денис Кудін під час додаткової сесії відповідей і запитань щорічної конференції Ukraine Economic Outlook.

За словами чиновника, стабільність тарифів на комуналку – це принципова позиція президента Володимира Зеленського, який вважає, що держава має всіляко підтримувати своїх громадян у цей непростий час.

"Є принципова позиція президента Володимира Зеленського, який вважає, що це компенсатор стрімкого зростання вартості життя, в умовах, коли зарплата не встигає за цим темпом інфляції і коли скорочення кількості робочих місць", – наголосив Денис Кудін.

В уряді зробили важливу заяву щодо підвищення тарифів на комуналку для населення

Звісно, якби комунальні підприємства були приватними, то, очевидно, досягти з ними домовленості щодо фіксації тарифів, було би важче. Отже, зараз рятує ситуацію те, що майже всі ці підприємства державні та комунальні. А тому владі домовитися з ними значно простіше.  

"Думаю, держава буде тримати тарифи на поточному рівні максимально довго - стільки, скільки зможе", – каже чиновник.

Але, звісно, вирішальну роль відіграватиме фінансовий клімат у державі. Якщо казна нормально наповнюватиметься податками, а потік західної допомоги не мілітиме, то утримувати теперішні тарифи на комуналку можна буде тривалий час. Та якщо ж хоча б один із цих чинників дасть збій, то швидке підвищення тарифів буде неминучим.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter