Австралія постраждала від повені, що трапляється раз на 100 років

imgonline com ua compressed qqjzed3h4bh 650x410

Віддалений регіон у глибині Австралії постраждав від повені, яка буває раз на 100 років, і військові літаки змушені були евакуювати жителів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Sky News.

Як зазначає видання, криза в регіоні Кімберлі в Західній Австралії була спровокована минулого тижня минулорічним тропічним циклоном Еллі, який приніс річну кількість дощів у деяких районах за лічені дні.

"Люди в Кімберлі переживають повінь, яка трапляється раз на 100 років, це найсильніша повінь за всю історію Західної Австралії", - підкреслив Стівен Доусон, міністр служби надзвичайних ситуацій Західної Австралії.

Він сказав, що "вода всюди" і що в деяких районах паводкові води простягнулися на 50 км із затопленням, "на скільки сягає око".

Прем'єр-міністр уряду Австралії Ентоні Альбанезе сказав, що ще занадто рано оцінювати повну вартість відновлення зруйнованих автомагістралей і мостів, але остаточна цифра буде достатньо великою.

"Ми бачили величезні пошкодження інфраструктури, ми бачили людей, які втратили практично все в результаті цього лиха", - додав Альбанезе.

Крім того, він пообіцяв відремонтувати будинки та відновити інфраструктуру під час відвідування постраждалих громад. Військова авіація допомогала доставити вантажі по повітрю та евакуювала мешканців у безпечне місце в таких відрізаних містах, як Фіцрой-Кроссінг.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter