flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Які заклади оздоровлення та відпочинку для дітей на території Донеччини пройшли атестацію

 Litni tabori dlya ditey

Відбулось засідання атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території Донеччини.

Засідання атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території Донецької області відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної.  Повідомляє сайт ДонОДА.

«На підставі актів результатів діяльності атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території Донецької області комісія шляхом голосування приймає рішення визнати:

-  дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Іскорка», який розташовано за адресою: м. Святогірськ, вул. І. Мазепи, 31, атестованим та присвоїти вищу категорію;

- дитячий заклад оздоровлення та відпочину «Шоколад», який розташовано за адресою: м. Святогірськ, вул. Івана Мазепи, 53, атестованим та присвоїти вищу категорію;

- дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник», який розташовано за адресою: м. Святогірськ, вул. Камишева, 21, атестованим та присвоїти другу категорію;

- дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний Шлях», який розташовано за адресою: Лиманський р-н., с. Сосонове, вул. Новака, 3, атестованим та присвоїти другу категорію.

Крім цього, у серпні заплановано проведення державної атестації 4 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку:  «Юний моряк»,  «Дружба»,  «Сонячний» та  «Яструбок». 

1 1 1 1 1 2 голосов


Добавить комментарий

evgenia

top5

Что для вас значит Краматорск?

Погода:

11°C
Краматорск

Влажность 79%

Ветер 3 м/с

Давление 767 мм

Курс валют НБУ на 28.09.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта