ОСТОРОЖНО! Горит сухая растительность на территории Донецкой области!

До департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації майже щоденно надходять повідомлення про займання сухої рослинності на території Донецької області, надходили вони і від Краматорської міської ради.

Загоряння ліквідовуються своєчасно працівниками державної служби надзвичайних ситуацій. На території області продовжує утримуватися суха погода, у зв’язку з цим, департамент закликає громадян відмовитися від практики спалювання сухої трави та інших рослинних залишків.

Кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей. Шкода від спалювання сміття, листя і сухої трави надзвичайно небезпечна. На превеликий жаль, не всі мешканці області це усвідомлюють. Спалювання листя і сухої трави призводить до руйнації ґрунтового покриву та ґрунтоутворюючих мікроорганізмів. На природних ділянках і газонах вогонь знищує насіння і коріння трав’янистих рослин, пошкоджує нижні частини дерев і кущів та верхні частини їх коріння. Спалювання рослинних решток несе численні загрози довкіллю.

Також департамент нагадує, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та становлять небезпеку для життя людей.

Головний спеціаліст відділу регуляторної політики управління природно-заповідних територій, лісового господарства Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Г. Г. Шулєпова


Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

top5

Ничего не найдено!

Погода:

-1°C
Краматорск

Влажность 68%

Ветер 4 м/с

Давление 767 мм

Курс валют НБУ на 19.02.2018:

RUB 10 RUB 4.7941
EUR 100 EUR 3352.1795
USD 100 USD 2701.1922

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

+38 (06264) 5-10-63

+38 (095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

http://www.vp.donetsk.ua

© 2017 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта