Лиманські «Білі янголи» доставили хліб мешканцям Торського та Зарічного, що постійно перебувають під вогнем росіян

64f5d6d42a728049224282

Зараз у селі Торське мешкає близько 200 людей, у сусідньому Зарічному – трохи більше 600. Багато жителів виїхали, рятуючись від бойових дій, що точаться за декілька кілометрів. Майже щодня поліцейські доставляють сюди гуманітарні вантажі, рятують життя та проводять евакуацію.

Російські війська намагаються наступати з боку Луганщини та отримують жорстку відсіч від українських захисників. Окупанти використовують звичну тактику – буквально «засипають» всіма видами озброєння рубежі нашої оборони. Торське постійно зазнає ракетних і артилерійських ударів. Смерть застає мешканців на вулиці, на городі або у власному будинку.

Світла та мобільного зв’язку у Торському та Зарічному вже давно немає. Вибратись до міста Лиман мають змогу одиниці жителів, тому постачання всього необхідного для життя є одним з найважливіших питань. Зв’язком «зі світом» та надією для людей є поліцейський екіпаж «Білий янгол».

Під час чергового рейсу правоохоронці доставили 800 буханок хліба – практично для кожного мешканця двох сіл. Під час розвезення гумдопомоги «білі янголи» проводили бесіди з людьми щодо виїзду до більш безпечних місць.

У Торському екіпаж проїхав біля того місця, де минулої доби забирав тіла загиблих і рятував життя поранених. Ракета С-300, що влучила посеред вулиці, вбила двох жінок і чоловіка. Ще один мешканець зазнав важких травм – поліцейські встигли надати йому першу допомогу та доставити до лікарні.

Незважаючи на вкрай тяжкі умови, місцеві – переважно це літні люди - зустрічають правоохоронців із усмішками та зазначають, що залякати їх атаками ворога не так вже й просто. Тим більше, що вони знають: «Білі янголи» - поруч та завжди прийдуть на допомогу.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter