Поліція Донеччини готує блокпости до холодного сезону

64f1abbe549a2308027881

Поліцейські налагоджують безперебійну роботу в разі складних погодних умов, посилення обстрілів, відсутності електрики. Головні функції пунктів контролю - протидія незаконному обігу зброї та наркотрафіку, а також виявлення членів диверсійно-розвідувальних груп та інших осіб, що загрожують національній безпеці. Як триває підготовка, перевірив начальник поліції Донецької області Руслан Осипенко.

Зокрема Руслан Осипенко відвідав блокпост, розташований на межі трьох областей – Донецької, Запорізької та Дніпропетровської. Керівник обласної поліції провів огляд укріплень, перевірив забезпечення співробітників і поспілкувався з особовим складом. Тут несуть службу нові працівники, яких було переведено з Дніпропетровщини в якості підкріплення.

Ще на одному блокпості чергують поліцейські, які вийшли з Маріуполя. Бойовий дух хлопців високий, і вони готові до будь-яких випробувань.

Під час перевірки було здійснено певні зміни для максимально ефективного використання сил і засобів в осінньо-зимовий період.

«В умовах воєнного стану робота на блокпостах - необхідна складова для контролю оперативної обстановки та запобігання злочинам», - зазначив Руслан Осипенко.

З початку року на блокпостах Донецької області перевірено понад 300 тисяч осіб і понад 149 тисяч транспортних засобів.

Поліцейські задокументували 99 фактів незаконного обігу зброї та боєприпасів, 192 факти незаконного перевезення наркотичних речовин. Виявлено 125 осіб, ймовірно причетних до незаконних збройних формувань, та 19 безвісно зниклих громадян. Затримано 65 розшукуваних правопорушників.

Зафіксовано 731 факт ввезення на територію області нелегальної алкогольної продукції. Загалом вилучено 118 130 літрів спиртних напоїв.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter